Nabídka oprav a servisu oken a dveří.

Nabízíme i instalaci sítě proti hmyzu montáž žaluzií

O firmě

Firma S.O.S OKNA s.r.o. je moderní společnost působící ve středočeském kraji, Praze po případě v celé ČR, .Ačkoli naše firma působí na českém trhu krátkou dobu, okny se zabýváme již od roku 1997 a naši odborníci mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti a procházejí důkladným školením.

Zabýváme se otvorovými výplněmi jako jsou, plastová, dřevěná, hliníková okna, dveře a zimními zahrady. Provádíme odborné konzultace, zaměření, dodávky a montáže otvorových výplní a doplňků jakou jsou například: žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu, rolety, garážová vrata

Dále se zabýváme pozáručním servisem a opravami plastových, dřevěných, hliníkových oken a dveří, střešních oken, zimních zahrad od všech výrobců.

V současné době nás najdete v Říčanech u Prahy kde, máme vzorkovou prodejnu a kancelářské prostory. Sídlo firmy a sklady jsou v Čerčanech u Benešova.

Našim hlavním cílem je neustálý rozvoj společnosti a přinášení nových trendů v oblasti otvorových výplní a úspor energie na bydlení, ke spokojenosti našich zákazníků.

© Copyright 2011